Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

265 €

Apartament Duplex, Fresku

  • Adresa: Fresku
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699599753
  • Postuar në: 23/09/2017 10:05
  • Skadon për: 111 ditë, 21 orë
20840270_1520156464712291_36844264_n
Apartament Duplex, Fresku - Fotografia 1Apartament Duplex, Fresku - Fotografia 2Apartament Duplex, Fresku - Fotografia 3Apartament Duplex, Fresku - Fotografia 4Apartament Duplex, Fresku - Fotografia 5Apartament Duplex, Fresku - Fotografia 6Apartament Duplex, Fresku - Fotografia 7Apartament Duplex, Fresku - Fotografia 8

Përshkrim

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është në një zonë e qetë dhe të përshtatshme për banim tek Fresku. Apartamenti është I pozicionuar në katin e parë të një pallati të ri me sipërfaqe të bollshme prej 130 m2. Organizimi I brendshëm është shumë I mirë ku në katin e parë ka një soxhorno të madhe, kuzhinë një banjo dhe ballkon, ndërsa kati I dytë përbëhet nga tre dhoma gjumi, një banjo dhe ballkon. Dhomat e gjumit janë të shtruara me parket. Shtëpia ka sistem qendror ngrohje me radiator dhe kaldaje gazi. Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 33 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 6875994514264f9c

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total