Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

120,000 €

Apartament Duplex, 21 Dhjetori

  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: 21 Dhjetori
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0684794005
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 58 ditë, 17 orë
20641318_10159047101645368_1231719806_o
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një zonë mjaft të preferuar për banim në afërsi të Fakultetit të Inxhinierisë së Ndërtimit, “21 Dhjetori”. Është I pozicionuar në katin e pestë të një pallati të ri me sipërfaqe të bollshme prej 130 m2. Ka organizim të brendshëm shumë të mire, kati I parë përbëhet nga salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit,një dhomë gjumi dhe tualet me xhakuzi, kati idytë përbëhet nga një dhomë gjumi dhe një tualet. Apartamenti ka system kondisionimi dhe është pjesërisht I mobiluar. Për me tepër na kontaktoni

Nuk ka tag

122 herë e lexuar, 4 herë sot

  

Numri i postimit: 55459cfa5cac5769

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total