Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

850 €

Apartament Dublex me Qera plotesisht i mobiluar brenda Rezidences Kodra e Diellit

  • Adresa: Kodra e Diellit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0686185139
  • Specifikime: I mobiluar, Pranë qendrës
  • Postuar: 05/10/2017 05:56
  • Skadon: 91 ditë, 12 orë
807226A0-FC26-4737-8BA7-FACC1E935BED
F18E826C-9F90-4C04-A435-696F8D20FF7484AAE019-8BC0-4FA8-882C-483F2D480014DE5574FC-2F83-48FF-80DA-ADE162D059A1

Përshkrimi

Jepet apartament dublex 170 m2

Kati i pare perfshin sallon + guzhine + tualet + verande

Kati i dyte ka 3 dhoma gjumi + 2 banjo

Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar dhe ndodhet brenda Rezidences Kodra e Diellit

Nuk ka tag

173 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 65859d55d4143033

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total