Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

140,000 €

APARTAMENT 5+1 NE SHITJE; SHKODER, RUS

  • Adresa: Rr. Qazim Hoxha, Rus
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: sun real estate
  • Specifikime: I mobiluar, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 05/07/2017 17:16
  • Skadon: 9 ditë, 3 orë
f1
f2f4f9f10f13f15f17f18f19

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një hyrje apartamenti të pozicionuar dhe mbulon të gjithë katin e fundit të pallati me adrese: rruga Qazim Hoxha ne Rus (pallatet e reja).
Apartamenti ka një siperfaqe totale prej 366 m² . Pjesa e shtepise zë 216 m² dhe 150 m² verande.
Siperfaqja e banimit ndahet në:
– Sallon + Kuzhine
– 3 dhoma gjumi
– dhomë pritje
– 3 banjo
– Koridor
* Cilesi te kesaj prone:
– Dhomat e gjumit të shtruara në parket laminat
– Kuzhina dhe salloni të shtruara në pllakë
– Punimet janë mjaft cilësore
– Salloni i pajisur me tavan të varur.
– Ofron nje pamje te mrekullueshme te qytetit
– Eshte e pershtatshme për familjare pasi ka sipërfaqe të bollshme.
– Ndodhet në një zonë mjaft të qetë, me dalje direkte në rrugë
kryesore.
*Hyrja shitet pjeserisht e mobiluar*
* CMIMI 140’000 €
– Të interesuarit mund të na kontaktojnë në keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

91 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 993595d02a88fc5a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total