Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 15 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

3,500 LEK

⚠️OFERTE⚠️Apartament (5 veta) per pushime,3500 nata⚠️

  • Adresa: Rruga Gjergj Araniti
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0695108347
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar në: 26/08/2017 03:54
  • Skadon për: 78 ditë, 22 orë
14684177285441069417730
150011948557120917740481500119521324771264573150011954453046326264415001195787161017343402

Përshkrim

3 krevate tek;1 krevat dopio;kuzhine;banje;oborr.

Pamje e gjithe Sarandes dhe Korfuzit.I mobiluar;1 vend parkimi.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 993 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 526578646ea5a047

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...
total