Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,460 €

Apartament 3+1+Parkim, Tirane e Re, me pamje nga Liqeni

  • Çmimi/m²: 1460
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Rruga Marko Bocari
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694092187, 0699550303
  • Specifikimet: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 20/12/2017 14:00
  • Skadon: 72 ditë, 7 orë
IMG_20161210_122440
IMG_20161210_122650IMG_20161210_122849IMG_20161210_122854IMG_20161126_155852IMG_20161210_122954IMG_20161126_155656IMG_20161126_155232IMG_20161210_123115IMG_20161208_133354

Përshkrimi

Shitet Apartament 3+1+Parkim, 130m2, kati 7, Rruga Marko Bocari, ne Tirane te re, vendndodhje e shkelqyer 50m afer Liqenit dhe afer Qendres. Ndertim shume cilesor i vitit 2010. I kompletuar per merak, Aneks cilesor me elektroshtepijake, 2 banjo, 2 ballkone jo te medha, ngrohje/ftohje qendrore me uje McQuay. Me pamje nga liqeni (jugu), lindja dhe veriu, shume drite. Parkimi i perfshire. Cmimi 1460 Euro/m2 + Parkim 20.000.

Nuk ka tag

2033 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 973571495bf60122

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total