Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

120,000 €

Apartament 3+1,Komuna e Parisit

  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Komuna e Parisit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 57 ditë, 17 orë
22093610_10208683899529706_835272568_n
Apartament 3+1,Komuna e Parisit - Foto 1Apartament 3+1,Komuna e Parisit - Foto 2Apartament 3+1,Komuna e Parisit - Foto 3Apartament 3+1,Komuna e Parisit - Foto 4Apartament 3+1,Komuna e Parisit - Foto 5

Përshkrimi

Disponojmë apartament për shitje në “ Selitë” . Apartamenti është I pozicionuar në katin e parë banim të një pallati kater katësh me sipër faqe të bollshme prej 107 m2. Ambjentet e brendshme janë të organizuar shumë mirë dhe me kubaturë të rregullt, ku përfshihet salloni I ndenjies së bashku me ambjnetin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni. Apartamenti është pjesërisht i mobiluar, ka sistem kondicionimi , mund të shitet edhe si ambjent zyre. I perfshirë në çmim është edhe hapsira për parkim. Për më tepër na konta

Nuk ka tag

117 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 72059ce4ea2ee1c1

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total