Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,114,275 €

Apartament 3+1

  • Çmimi/m²: 830
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Rruga Siri Kodra
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697237900
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 28/08/2017 09:29
  • Skadon: 41 ditë, 16 orë
276

Përshkrimi

Apartament 3+1. Ideal per ato që kane nevoje për më shumë komoditet.I orientuar nga perendimi dhe me ndricim optimal ne cdo dhomë.Ka një ndarje të qartë funksionale. Përpara apartamentit ndodhen 2 tarraca te gjelbëruara te cilat I japin një atmosferë ndryshe apartamentit.

Detaje
Tipi: Apartament 3+1
Shkalla: 2
Kati: 7
Orientimi: Veri – Perëndim
Sipërfaqe Individuale: 113.1 m 2
Sipërfaqe e Përbashkët: 13.8 m 2
Sipërfaqe e Përgjithshme Apartamenti: 126.9 m2
Sipërfaqe Verande: 14.7 m2
Sipërfaqe e Përgjithshme: 141.6m 2

Nuk ka tag

123 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 12959a3c63278f11

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total