Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

500 €

Apartament 3+1, Zogu i Zi

  • Adresa: Zogu i Zi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696706361
  • Postuar: 04/10/2017 15:39
  • Skadon: 38 ditë, 21 orë
21741590_133839507236514_1452752396_n
Apartament 3+1, Zogu i Zi - Foto 1Apartament 3+1, Zogu i Zi - Foto 2Apartament 3+1, Zogu i Zi - Foto 3

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar, të preferuar për banim dhe në afërsi të qendrës së Tiranës. Është I pozicionuar në katin e 13 (I fundit) të një paalti të ri me sipërfaqe të bollshme prej 125 m2. Ambjentet e brendëshme janë të organizuara mjaft mirë ku përfshihet salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit,tre dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti është I investuar dhe I arreduar në mënyrë bashkëkohore. Pallati është I pajisur me sitetm sigurie I survejuar 24 orë me kamera. Në çmim përfshihet edhe një post parkimi. Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

159 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 30159bcf54c2683a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total