Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

68,000 €

Apartament 3+1 Unaza E Re

  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: Unaza E Re
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695762931
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 104 ditë, 18 orë
19401169_1358619354206793_1985950642_o
Apartament 3+1 Unaza E Re - Fotografia 1Apartament 3+1 Unaza E Re - Fotografia 2Apartament 3+1 Unaza E Re - Fotografia 3Apartament 3+1 Unaza E Re - Fotografia 4

Përshkrim

Disponojmë apartament në një zonë të frekuentuar dhe të sigurt,në zonën e Unazës së Re,tek Lulishtja . Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të një kompleksi me punime shumë të mira dhe ka një sipërfaqe prej 113.4 m2. Dhomat janë të mirë organizuara dhe shpërndahen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit , vazhdojmë me sallonin, ambjentin e gatimit, 3 dhomat e gjumit,tualetin dhe ballkoni. Apartamenti është goxha i investuar dhe është një zonë e mirë dhe shumë e përshtatshme për familje dhe gjithashtu disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 70 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 599598adf4cd62c5

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total