Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

130,000 €

Apartament 3+1 Unaza E Re

  • Sipërfaqja (m²): 201-300
  • Adresa: Unaza e Re
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355699966969
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 32 ditë, 19 orë
18718514_1513221348722202_1055936584_n

Përshkrim

Disponojmë apartament në një zonë të frekuentuar dhe të sigurt,në zonën e Unazës së Re,tek Deutsch Color. Apartamenti ndodhet në katin e 8 banim të një kompleksi me punime shumë të mira dhe ka një sipërfaqe totale prej 236.22 m2 nga te cilat 40.39 m2 jane verande. Dhomat janë të mirë organizuara dhe shpërndahen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit , vazhdojmë me sallonin, ambjentin e gatimit, 3 dhomat e gjumit,2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti është goxha i investuar dhe është një zonë e mirë dhe shumë e përshtatshme për familje dhe gjithashtu disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 178 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 901592c023b8f9fc

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total