Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

100,000 €

Apartament 3+1, tek Kopshti Botanik

  • Sipërfaqja (m²): 151-200
  • Adresa: Kopshti Botanik
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694642279
  • Postuar: 04/10/2017 10:55
  • Skadon: 47 ditë, 1 orë
14359619_10157445258100367_1101699481_o
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një kompleks të sigurt në një zonë të qetë pranë Kopshtit Botanik. Ndodhet në katin e 1 banim, ka punime cilësore dhe një organizim shumë të mirë të dhomave. Apartamenti përbëhet nga një sallon i bollshëm i cili ka dalje në ballkon,3 dhomat e gjumit, të cilat kanë dalje në ballkon dhe dy tualete me dritare.

Nuk ka tag

1834 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 21757dfc259a1538

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total