Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

500 €

Apartament 3+1, tek Blloku

  • Adresa: tek Blloku
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0666533169
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 49 ditë, 20 orë
Auto-Skicë
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet tek Ish Blloku , një zonë mjaft e preferuar dhe e sigurtë. Ndodhet në katin e 3 të një pallati me punime cilësore. Dhomat kanë një organizim te mire te dhomave, shpërndahen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit dhe kubaturë të rregullt. Apartamenti disponon sallonin e bollshëm të mobiluar, kuzhina plotësisht e kompletuar, 3 dhoma gjumi, dy tualet dhe ballkoni. Ambjenti është shumë i investuar dhe jepet plotësisht i mobiluar .

Nuk ka tag

469 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 24457e6556fcb08e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total