Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

107,000 €

Apartament 3+1, Selite

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Selite
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695610929
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 85 ditë, 12 orë
22050702_10215070768509050_1867020877_o
Apartament 3+1, Selite - Foto 1Apartament 3+1, Selite - Foto 2Apartament 3+1, Selite - Foto 3Apartament 3+1, Selite - Foto 4Apartament 3+1, Selite - Foto 5Apartament 3+1, Selite - Foto 6Apartament 3+1, Selite - Foto 7

Përshkrimi

Disponojmë apartament për shitje në “ Selitë” . Apartamenti është I pozicionuar në katin e parë banim të një pallati kater katësh me sipër faqe të bollshme prej 107 m2. Ambjentet e brendshme janë të organizuar shumë mirë dhe me kubaturë të rregullt, ku përfshihet salloni I ndenjies së bashku me ambjnetin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni. Apartamenti është pjesërisht i mobiluar, ka sistem kondicionimi , mund të shitet edhe si ambjent zyre. I perfshirë në çmim është edhe hapsira për parkim. Për më tepër na kontakto

Nuk ka tag

133 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 40759ce4ce0b53ae

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total