Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

119,000 €

Apartament 3+1, Rruga “Siri Kodra”

  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: Rruga Siri Kodra
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695272379
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 86 ditë, 13 orë
20187735_10203390738887413_749638065_n
Apartament 3+1, Rruga Apartament 3+1, Rruga Apartament 3+1, Rruga Apartament 3+1, Rruga Apartament 3+1, Rruga Apartament 3+1, Rruga

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një zone mjaft të preferuar për banim në afërsi të qendrës së qytetit tek rruga “Siri Kodra”. Është I pozicionuar në katin e tetë të një pallati të ri me sipërfaqe të bollshme prej 119 m2. Organizimi I ambjenteve të brendshme është shumë I mirë dhe me kubaturë të rregullt ku përfshihet sallloni I ndenjies së bashku me ambjnetin e gatimit, n tre dhoma gjumi, një vrandë relativisht e madhe, dy tualete me dritare dhe dy ballkone. Apartamenti ëhstë I pozicionuar shumë mirë ndaj dritës natyrale me orientim Veri-Lindje. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Apartamenti është totalisht I mobiluar. Për më tepër na kontaktoni.

Nuk ka tag

50 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 26959cfa94363dd9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total