Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

400 €

Apartament 3+1, Rruga Elbasanit

  • Adresa: Rruga e Elbasanit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 15:39
  • Skadon: 19 ditë, 17 orë
Apartament 3+1, Rruga Elbasanit - Foto 1Apartament 3+1, Rruga Elbasanit - Foto 2Apartament 3+1, Rruga Elbasanit - Foto 3

Përshkrimi

Disponojmë një apartament në një zonë shumë të preferuar dhe të sigurt të Tiranës, Rruga Elbasanit. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një shtëpie private dhe me një sipërfaqe të bollshme prej 130m2. Përbëhet nga salloni i bollshëm me ambjentin e gatimit, 3 dhomat e gjumit, 2 tualetet. Eshtë i mobiluar me pajisje bashkëkohore dhe i arreduar me shije. Gjithashtu disponon dhe një vend parikimi.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

171 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 111582095bc0bdcc

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total