Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

195,000 €

Apartament 3+1 Rruga e Kosovareve

  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Rruga e Kosovareve
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355694681432
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 18/11/2017 11:36
  • Skadon: 7 orë, 21 min
Apartament 3+1 Rruga e Kosovareve - Foto 1Apartament 3+1 Rruga e Kosovareve - Foto 2Apartament 3+1 Rruga e Kosovareve - Foto 3Apartament 3+1 Rruga e Kosovareve - Foto 4Apartament 3+1 Rruga e Kosovareve - Foto 5Apartament 3+1 Rruga e Kosovareve - Foto 6

Përshkrimi

Disponojmë apartament në një zonë e preferuar dhe qetë, pranë Rrugës së Kosovarëve. Apartamenti ndodhet në katin e 7 banim të një kompleksi me ndërtim shumë cilësor ka një sipërfaqe totale prej 130 m2 dhe është mjaft i investuar. Apartamenti ka pozicion shumë strategjik, orientim shumë të mirë dhe organizim shumë të mirë të ambjentit të brendshëm. Dhomat shpërndahen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit, soxhorno e madhe dhe e arreduar bukur me dalje në ballkon, ambjenti i gatimit i komletuar, 3 dhomat e gjumit, 2 tualete me dritare dhe 3 ballkone. Apartamenti është i pajisur me system chiller, me çertifikatë pronësie dhe i orientuar drejt Jug-Lindjes. Apartamenti dispnon gjithashtu një garazhd ne vlerën 20000 Euro.

Nuk ka tag

177 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 254594e6c621727e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total