Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

700 €

Apartament 3+1, Rruga e Kavajes

  • Adresa: Rruga e Kavajes
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0684794005
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 51 ditë, 13 orë
20750616_10159074704470368_2146256042_n
Apartament 3+1, Rruga e Kavajes - Foto 1Apartament 3+1, Rruga e Kavajes - Foto 2Apartament 3+1, Rruga e Kavajes - Foto 3Apartament 3+1, Rruga e Kavajes - Foto 4

Përshkrimi

Disponojmë një apartament me qera në një zone të preferuar për banim tek Rruga e Kavajës në afërsi të bllokut të ambasadave. Apartamenti gjendet në katin e dytë banim të një pallati të ri me sipërfaqe të bollshme prej 140 m2. Organizimi I brendshëm I banesës është shumë I mire me kubaturë të rregullt, ku përfshihet një soxhorno ,ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon me sipërfaqe 10 m2. Apartamenti është I mobiluar shumë mirë si dhe është I pajisur me kondicioner në çdo dhomë. Për më tepër na kontaktoni.

Nuk ka tag

42 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 164598d9b7d3d46d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total