Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

95,000 €

Apartament 3+1, Rruga e Elbasanit

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Rruga e Elbasanit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695610929
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 26 ditë, 1 orë
15878685_10212319138_kzFFT
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Apartamenti që disponojmë ndodhet në një zonë shumë të mirë dhe të sigurt të Tiranës, Rruga e Elbasanit. Ndodhet në katin e katërt të një pallati ekzistues 6-katësh me sipërfaqe prej 95m2. Ka organizim të mirë të ambjenteve dhe kubaturë të rregullt. Përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit, 3 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Ka pozicion të mirë ndaj dritës natyrale dhe disponon dokumetacion të rregullt hipotekor.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

205 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 841587cb35a012ae

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total