Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

400 €

Apartament 3+1, Rruga e Elbasanit

  • Adresa: Rruga Elbasanit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar në: 22/09/2017 09:52
  • Skadon për: 61 ditë, 8 orë
Apartament 3+1, Rruga e Elbasanit - Fotografia 1Apartament 3+1, Rruga e Elbasanit - Fotografia 2Apartament 3+1, Rruga e Elbasanit - Fotografia 3

Përshkrim

Disponojmë një apartament në një zonë shumë të preferuar dhe të sigurt të Tiranës, Rruga Elbasanit. Apartamenti ndodhet në katin e parë të një shtëpie private dhe me një sipërfaqe të bollshme prej 120m2. Përbëhet nga salloni i bollshëm me ambjentin e gatimit, 3 dhomat e gjumit, 2 tualetet. Eshtë i mobiluar me pajisje bashkëkohore dhe i arreduar me shije. Gjithashtu disponon dhe një vend parikimi.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 152 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 34558344b9867054

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total