Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

550 €

Apartament 3+1, Rruga e barrikadave

  • Adresa: Rruga e Barrikadave
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694422007
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 41 ditë, 3 orë
Auto-Skicë
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet shumë pranë faciliteteve të nevojshme për jetesën, Rruga e Barrikadave. Gjendet në katin e tretë të një pallati të ri me sipërfaqe të bollshme prej 129m2. Ka organizim mjaft të mirë të ambjenteve ku në përbërje të tij disponon sallonin e ndenjes së bashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni. Apartamenti është i arreduar ne mënyrë luksoze me çdo pajisje bashkëkohore. Gjithashtu në çmim përfshihet dhe parkim.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

260 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 67958b02fe509844

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total