Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

95,625 €

APARTAMENT 3+1, REZIDENCA TOWER BRIDGE 3

  • Çmimi/m²: 850
  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: Rruga e Dibrës, pranë Ministrisë së Mbrojtjes
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 697004040
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Pamje piktoreske
  • Postuar: 12/09/2017 10:26
  • Skadon: 35 ditë, 9 orë
f 72 sallon
f 72  bedroom 1 (1)f72 femijetf72 banjo13+1

Përshkrimi

Ky apartament ofron gjithçka që keni ëndërruar për familjen tuaj. Eshtë i orientuar nga Lindja dhe ka hapësira të bollshme dhe të mirëorganizuara. Dritaret e mëdha i japin apartamentit më shumë dritë dhe ajrosje natyrale.

Nuk ka tag

228 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 64959b79a425e253

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total