Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

95,625 €

APARTAMENT 3+1, REZIDENCA TOWER BRIDGE 3

  • Çmimi/m²: 850
  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: Rruga e Dibrës, pranë Ministrisë së Mbrojtjes
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 697004040
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Pamje piktoreske
  • Postuar në: 12/09/2017 10:26
  • Skadon për: 190 ditë, 22 orë
f 72 sallon
f 72  bedroom 1 (1)f72 femijetf72 banjo13+1

Përshkrim

Ky apartament ofron gjithçka që keni ëndërruar për familjen tuaj. Eshtë i orientuar nga Lindja dhe ka hapësira të bollshme dhe të mirëorganizuara. Dritaret e mëdha i japin apartamentit më shumë dritë dhe ajrosje natyrale.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 90 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 64959b79a425e253

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total