Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

130,000 €

Apartament 3+1 ne shitje tek stadiumi Dinamo

  • Çmimi/m²: 1087
  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: Prane Juridikut
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0674050138
  • Specifikimet: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 20/09/2017 21:03
  • Skadon: 137 ditë, 14 orë

Përshkrimi

Apartament me super planimetri prane stadiumit dinamo dhe parkut te delegacioneve.Apartamenti ka kuzhine te ndare nga dhoma e ndenjes e cila eshte shume e bollshme dhe ka ndricim te mire,2 dhoma matrimoniale,2 banjo me dritare dhe me ndricim shume te mire dhe 2 ballkone shume funksional me pamje nga qyteti,kuadrature e rregullt pa kollona e cepa te papershtatshem per te kryer nje arredim te persosur.
Per me teper kontaktoni ne 0674050138

Nuk ka tag

76 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 80159c2bb88caed3

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total