Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

66,000 €

Apartament 3+1 ne shitje te Kisha e Madhe

  • Çmimi/m²: 550
  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: Rruga Marin Bicikemi, perballe Kishes se Madhe
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: +355666666765
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 01/06/2017 17:04
  • Skadon: 7 ditë, 15 orë
1
23.5457891011

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron per shitje nje apartament 3+1 te pozicionuar ne katin e VIII-te te nje pallati me adrese te rruga Marin Bicikemi, perballe Kishes se Madhe, apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 120 m² dhe ndahet respektivisht ne:
– Sallon + Kuzhine
– Tre dhoma gjumi
– Dy banjo
– Koridor
– Ballkon

Cilesi te tjera te ketij apartamenti jane:
– Te gjitha dhomat e shtruara ne pllake cilesore.
– Banjo te kompletuara me te gjitha hidrosanitaret.
– Apartamenti ka nje ndarje perfekte te dhomave dhe ka ndricim me drite natyrale gjate gjithe dites.
– Ofron nje pamje te mrekullueshme te qytetit te Shkodres dhe Kishes se Madhe.
– Ndodhet ne nje zone mjaft te qete, dhe eshte afer fasiliteteve te ndryshme si: furre buke, farmaci, markete, bare etj.

CMIMI 66’000 € (550 €/m²)

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne keta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

71 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 56058ed07a6ec947

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total