Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

44,000 €

Apartament 3+1 në shitje

  • Adresa: rruga "Mehmet Pashë Plaku", Perash (përballë Medresesë)
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 0666666765
  • Postuar: 28/09/2017 19:39
  • Skadon: 85 ditë, 2 orë
1
2467

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 me një sipërfaqe prej 72m² dhe me adresë: rruga “Mehmet Pashë Plaku”, Perash (përballë Medresesë). Apartamenti ndodhet në KATIN e V. ✅Apartament përbëhet nga: – Sallon+kuzhinë. – Dhomë gjumi matrimoniale. – 2 (dy) dhoma gjumi. – Banjo. – Koridor. – Ballkon. ✅Cilësitë e apartamentit: – Koridori, ballkoni dhe banjo janë të shtruar në pllakë, ndërsa kuzhina dhe dhomat e gjumit me laminat. Dritare dopio xham dhe me tarabë të jashtme duke siguruar ngrohtësi dhe izolimin e zhurmave nga ambienti i jashtëm. – Apartamenti ka kondicioner. – Ballkoni është i mbuluar me material (hekur) për të siguruar mbrotje. – Banjoja ka 2 dyer, njëra në koridor ndërsa tjetra nga ballkoni. – Apartamenti ndodhet në një nga lagjet më kryesore të qytetit të Shkodrës dhe është në një zonë e qetë dhe në zhvillim. – Apartamenti ndodhet në buzë rruge kryesore. – Nuk ka ashensor. – SHITET E GJYSMË E MOBILUAR. ME DOKUMENTA TË RREGULLTA. 🏷️ÇMIMI 44,000€ ——————————– ▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355666666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570 ▶️Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: 📧sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

70 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1859cd33bd7d933

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total