Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

143,000 €

Apartament 3+1 Myslym Shyri

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Myslym Shyri
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694642279
  • Specifikimet: Me hipotekë, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 2 ditë, 19 orë
A
Apartament 3+1 Myslym Shyri - Fotografia 1Apartament 3+1 Myslym Shyri - Fotografia 2Apartament 3+1 Myslym Shyri - Fotografia 3Apartament 3+1 Myslym Shyri - Fotografia 4Apartament 3+1 Myslym Shyri - Fotografia 5Apartament 3+1 Myslym Shyri - Fotografia 6Apartament 3+1 Myslym Shyri - Fotografia 7Apartament 3+1 Myslym Shyri - Fotografia 8

Përshkrim

Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me punime shume cilësore , një zonë e preferuar dhe e sigurtë,tek Myslym Shyri.Dhomat kanë një organizim të mirë dhe shpërndahen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit. Apartamenti disponon sallonin e bollshëm me dalje në ballkon, ambjentin e gatimit, 3 dhomat e gjumi me dalje në ballkon, 2 tualete me dritare dhe ballkoni .Ambjenti është shumë i investuar,i shtruar me parket,me system ngrohje,aspirimi dhe termoizolim.Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe është i orientuar drejt jug-lindjes. Për më shumë informacion na kontaktoni!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 859 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 51559047f5f63490

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total