Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

500 €

Apartament 3+1 me qera

  • Adresa: Rr. Sami Frasheri
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri
  • Postuar: 10/11/2017 15:39
  • Skadon: 11 ditë, 9 orë
1
2345678

Përshkrimi

Apartament 3+1 me qera ne Rr. Sami Frasheri, prane gjimnazit “Petro Nini Luarasi”. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertimi te ri. Ambienti eshte i mobiluar totalisht dhe i pajisur me sistem kondicionimi + sistem kaldaje. Ne planimetri apartamenti ka 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 3 ballkone.

Per me shume informacion na kontaktoni!
Cmimi: 500 euro/muaj.

www.homeplus.al

Nuk ka tag

250 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 174583d8c0ecc1b9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total