Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

500 €

Apartament 3+1 me Qera Kodra e Diellit 500 Euro

  • Adresa: Rruga Kodra e Diellit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697763141
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë
  • Postuar: 28/09/2017 09:35
  • Skadon: 84 ditë, 22 orë
1
23456781011

Përshkrimi

Rruga Kodra e Diellit – 50 m nga Rezidenca Kodra e Diellit dhe Universiteti i New York Kati 4 , 120 m2 , 2 Tualete , ballkon i madh I mobiluar . Me diell dhe pamje panoramke . Pallat i ri me Ashensor . 500 Euro ne Muaj.
Tel. 069 77 63 141 – Albaprona

Nuk ka tag

85 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 24959cca63db4c34

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total