Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

127,000 €

Apartament 3+1, Liqeni Thate

  • Sipërfaqja (m²): 151-200
  • Adresa: Liqeni Thate
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693951509
  • Postuar: 04/10/2017 10:55
  • Skadon: 47 ditë, 2 orë
13077349_234777350218944_575719828_n
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Disponojmë një apartament që ndodhet në një pallat me ndërtim cilësor në zonë të mirë dhe të preferuar, pranë Liqenit të Thatë. Sipërfaqe e bollshme, kubaturë e rregullt, organizim ideal, ndarja me apartamenti ngjitur me dopio mure, feriozl për termoizolim, sistem kapot, dritare me dopio xham, sistem chiller i instaluar. Apartamenti përbëhet nga sallon i bollshëm me dalje në ballkon, 3 dhoma gjumi ku njëra ka tualet dhe garderobë, dy tualete. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe orientim veri-lindje.

Nuk ka tag

1978 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 21757dfcdab98681

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total