Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,800 €

Apartament 3+1, Liqeni Artificial

  • Adresa: Liqeni Artificial
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696112820
  • Postuar: 04/10/2017 15:43
  • Skadon: 43 ditë, 15 orë
Apartament 3+1, Liqeni Artificial - Foto 1Apartament 3+1, Liqeni Artificial - Foto 2Apartament 3+1, Liqeni Artificial - Foto 3Apartament 3+1, Liqeni Artificial - Foto 4Apartament 3+1, Liqeni Artificial - Foto 5Apartament 3+1, Liqeni Artificial - Foto 6Apartament 3+1, Liqeni Artificial - Foto 7Apartament 3+1, Liqeni Artificial - Foto 8Apartament 3+1, Liqeni Artificial - Foto 9

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne një nga zonat më të qeta dhe të sigurta të Tiranës, te Liqeni Artificial. Ndodhet në katin e 5 të një kompleksi të ri dhe ka sipërfaqe prej 120m2. Ka organizim shumë të mirë të hapësirës me kubaturë të rregullt. Përbëhet nga salloni i bollshëm së bashku me ambjentin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Ka pozicionim shumë të mirë ndaj dritës natyrale me orientim jug-lindje. Është mjafti i investuar ne mobilimin dhe punime cilësore si dysheme me parket dhe pajisje ndër më bashkëkohoret.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

183 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 8925840202a82e6c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total