Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

110,000 €

Apartament 3+1, Liqeni Artificial

  • Sipërfaqja (m²): 151-200
  • Adresa: Liqeni Artificial
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693389742
  • Postuar: 04/10/2017 15:40
  • Skadon: 22 ditë, 8 orë
Auto-Skicë
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të qeta dhe të sigurta të Tiranës, te Liqeni Artificial, 300m mbi Kopshtin Zoologjik. Ndodhet në katin e dytë banim me sipërfaqe të bollshme prej 154m2. Ka organizim shumë të mirë të ambjenteve të cilat shpërndahen nëpërmjet korridorit. Në përbërje të tij ka sallonin e ndenjës së bashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni. Është i investuar në dysheme me parket, vetrata cilësore dhe hidrosanitare shumë të mira. Disponon dokumentecion të rregullt hipotekor.

Për ta vizituar na kontaktuar.

Nuk ka tag

260 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 99588201d0beaaf

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total