Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

134,000 €

Apartament 3+1 Komuna E Parisit

  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Komuna e Parisit, Tirana, Tirana County, Albania
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355696689647
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor
  • Postuar: 18/11/2017 11:36
  • Skadon: 36 ditë, 1 orë
Apartament 3+1 Komuna E Parisit - Foto 1Apartament 3+1 Komuna E Parisit - Foto 2Apartament 3+1 Komuna E Parisit - Foto 3Apartament 3+1 Komuna E Parisit - Foto 4Apartament 3+1 Komuna E Parisit - Foto 5Apartament 3+1 Komuna E Parisit - Foto 6Apartament 3+1 Komuna E Parisit - Foto 7

Përshkrimi

Zona ku ndodhet apartamenti është e qetë dhe ndër më të preferuartat në Tiranë. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një kompleksi më punime të mira pranë Kristal Center dhe ka një sipërfaqe të bollshme prej 149 m2. Apartameti është totalisht i investuar, i pajisur me system kapot, system chiller, ka organizim mjaft të mirë dhe orientim shumë të mirë. Dhomat shpërndahen nëpërmjet koridorit, sallonin i ndenjes është i bollshëm dhe ka dalje në ballkon, 3 dhomat e gjumit, 2 tualete,njëri me dritare dhe 4 ballkone. Apartamenti orientohet drejt Lindjes dhe është i pajisur me çertifikatë pronësie.

Nuk ka tag

200 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 50859d392885713b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Oferta nga ky postues

total