Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

380 €

Apartament 3+1 Kodra E Diellit

  • Adresa: Kodra E Diellit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355685518113
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Me parapagim, Në periferi
  • Postuar në: 22/09/2017 16:38
  • Skadon për: 80 ditë, 7 orë
19718410_1431787336878821_2078584817_o
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrim

Zona ku ndodhet apartameti është ndër më të preferuarat në qytet. Apartamenti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati me punime shumë cilësore,në zonën e Kodrës së Diellit,pranë Eleonorës, ka një sipërfaqe totale prej 129m2 dhe ka shpërndarje fantastike të dhomave të cilat lidhen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit. Apartamenti përbëhet nga salloni i bollshëm me dalje në ballkon, ambjenti i gatimit, i kompletuar, 3 dhomat e gjumit,2 tualete me dritare dhe ballkoni.Apartamenti orientohet drejt Jugut, është i pajisur me certifikatë pronësie dhe gjithashtu disponon një garazh dhe një depot ë përfshirë në çmim.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 95 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 6635968af9f3d84b

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total