Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

123,800 €

Apartament 3+1, Kodra e Diellit

  • Sipërfaqja (m²): 151-200
  • Adresa: Kodra e Diellit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0684794005
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 19 ditë
19668249_10158881763065368_1903937961_n
Apartament 3+1, Kodra e Diellit - Foto 1Apartament 3+1, Kodra e Diellit - Foto 2Apartament 3+1, Kodra e Diellit - Foto 3Apartament 3+1, Kodra e Diellit - Foto 4

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne nje zonne shume te mire dhe te preferuar per banim. Ka nje siperfaqe prej 165 m2 dhe gjendet ne katin e pare. Ne organizimin e brendshem perbehet nga salloni ndenjes sebashku me ambjentin e ngrenies , tre dhoma gjumi , dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti eshte i pajisur me sistem sigurie po ashtu ka edhe roje pergjat 24 oreve. Apartamenti eshte i disponueshem edhe per qera me nje cmim prej 230 Euro.

Nuk ka tag

57 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 4185964b56ec0c07

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total