Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

89,360 €

Apartament 3+1, “Green City”

  • Çmimi/m²: 615
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Unza e Re
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695610929
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 56 ditë, 5 orë
20945289_971061183034634_1058540892_o

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në një zone mjaft të mire dhe të preferuar për banim në brendësi të kompleksit “Grën City” tek Unaza e Re. Është I pozicionuar në katin e tretë të një pallati tëe ri me sipërfaqe të bollshme prej 145.3 m2. Organizimi I brendshëm është shumë I mire, me kubaturë të rregullt, dhomat shpërndahen me anë të korridorit. Përbëhet nga salloni I n denjies së bashku me ambjentin e gatimit,tre dhoma gjumi,garderoba, dy tualetenjeri prej të cilëve me dritare dhe ballkoni. Apartamenti ka çmim okazion. Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

45 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 499599829aab329f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total