Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

700 €

Apartament 3+1, Bllok

  • Adresa: Bllok
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695610929
  • Postuar: 04/10/2017 15:42
  • Skadon: 8 ditë, 4 orë
Apartament 3+1, Bllok - Foto 1Apartament 3+1, Bllok - Foto 2Apartament 3+1, Bllok - Foto 3Apartament 3+1, Bllok - Foto 4Apartament 3+1, Bllok - Foto 5Apartament 3+1, Bllok - Foto 6Apartament 3+1, Bllok - Foto 7Apartament 3+1, Bllok - Foto 8Apartament 3+1, Bllok - Foto 9

Përshkrimi

Disponojmë apartament me qera në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, te Blloku. Apartamenti ndodhet në katin e 7 dhe ka nje sipërfaqe të bollshme prej 130m2. Ka organizim shumë të mirë të dhomave dhe përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, 3 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe ballkoni. Eshtë totalisht i mobiluar me pajisje bashkëkohore.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

176 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 767583ed8af39240

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total