Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

450 €

Apartament 3+1, Bllok

  • Adresa: Bllok
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 3 ditë, 1 orë
14274406_10157413074955367_1612370689_o-1
Apartament 3+1, Bllok - Foto 1Apartament 3+1, Bllok - Foto 2Apartament 3+1, Bllok - Foto 3Apartament 3+1, Bllok - Foto 4

Përshkrimi

Disponojmë apartament në një nder zonat më të preferuara dhe të sigurta në Tiranë. Shpërndarje fantastike e dhomave të cilat lidhen me njëra-tjetrën nëpërmjet koridorit të shtruar me parket. Apartamenti përbehet nga salloni i bollshëm me dalje në ballkon, ambjenti i gatimit, tre dhomat e gjumit të mobiluara dhe te pajisura me kondicioner, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti ka aredim te këndshëm dhe cdo gje funksionale.

Për më shumë informacion na kontaktoni

Nuk ka tag

201 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 218583441a4e1a62

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total