Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

750 €

Apartament 3+1, 9 Kateshet

  • Adresa: 9 Kateshet
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696112820
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 48 ditë, 2 orë
16122040_10154962020_SpVHf
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet në zonën më pranë qendrës së Tiranës , te 9 Katëshet. Gjendet në katin e 11 të një pallati të ri me sipërfaqe prej 120m2. Ka organizim shumë të mirë të ambjenteve dhe kubaturë të rregullt. Në përbërje te tij disponon sallonin së bashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi dy tualete dhe dy ballkone. Është totalisht i mobiluar në mënyrë luksose dhe të ofron një pamje fantastike relaksuese.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

182 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2855880c7a165bfa

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total