Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

132,000 €

Apartament 2+2B+B ne Rrugen Panorama

  • Çmimi/m²: 1100
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Rruga Panorama
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0698973149
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 05/10/2018 08:20
PHOTO-2018-06-27-07-27-00
PHOTO-2018-06-27-07-27-03PHOTO-2018-06-27-07-27-01PHOTO-2018-06-27-07-27-02 (3)PHOTO-2018-06-27-07-27-02 (1)

Përshkrimi

Shitet apartament 2+2B me nje siperfaqe 120m2.

Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje kompleksi te ri ne rrugen Panorama dhe eshte I organizuar ne dy dhoma gjumi, dy tualete , nje depo per lavanderi dhe nje ballkon.

E pozicionuar ne nja nga pikat kyce te qytetit te Tiranes, j’u ofron mundesi aksesibiliteti te lehte dhe te shpejte ne cdo pike te qytetit.

Hyrja eshte e pa banuar me pare dhe eshte e pa mobiluar.

Nuk ka tag

197 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 2715bb6059f2dd14

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total