Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

68,000 €

Apartament 2+2 Tirane te Rruga Alexandri i Madhe

  • Çmimi/m²: 650
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Rruga Alexandri i Madhe, Kati i dyte (10 metra larg Astir)
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 069 441 2501
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Vend parkimi
  • Postuar: 19/10/2017 19:24
  • Skadon: 59 ditë, 20 orë

Përshkrimi

Kam nje prone apartament 104.5m e cila ndodhet ne Tirane te Rruga Alexandri I Madhe, kati i dyte (prane Astirit), dhe 30 metra larg nga unaza e re. Eshte 2+2 pjeserisht e mobiluar. Si dhe eshte e certifikuar nga hipoteka.

Nuk ka tag

162 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 84659e8dc5ae0851

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total