Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

8,000 €

Apartament 2+1,Rruga Zenel Baboci

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: rruga Zenel Baboci
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695610929
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 45 ditë, 9 orë
20616470_10214543371684459_237026258_o
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Disponojmë apartament me qera në një zone mjaft të përshtatshme për banim pranë qendrës së tiranës, tek rruga “Zenel Baboçi”. Apartamenti është I pozicionuar në katin e dytë të një pallati të ri me sipërfaqe totale 78 m2. Në brendësi përbëhet nga salloni I ndejies së bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi , dy tualet dhe një ballkon . Për më tepër na kontaktoni.

Nuk ka tag

78 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 995984899c5c7b2

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total