Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

80,000 €

Apartament 2+1,Rruga “Mine Peza”

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Rruga Mine Peza
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0684794005
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 19 ditë, 11 orë
19894204_10208158255948945_1408779775_n
Apartament 2+1,Rruga Apartament 2+1,Rruga Apartament 2+1,Rruga

Përshkrimi

Apartamentindodhet në një zone të zhvilluar dhe të preferuar për banim tek Rruga “Mine Peza”prane “Karburant Fredi”. Ka një sipërfaqe prej 80 m2 dhe gjendet në katin e katërt të një pallati të ri. Në organizimin e brendhsëm është I përbërë nga salloni I ndenjes sëbashku me ambjentin e ngrënies, dy dhoma gjumi,një tualet dhe një ballkon

Nuk ka tag

131 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 86596385448fce5

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total