Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

265 €

Apartament 2+1,Rruga “4 Deshmoret”

  • Adresa: Rruga "4 Deshmoret"
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0684794005
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 59 ditë, 22 orë
21035022_10159126371830368_1539573603_o
Apartament 2+1,Rruga Apartament 2+1,Rruga Apartament 2+1,Rruga Apartament 2+1,Rruga

Përshkrimi

Disponojme apartament me qera në një zone shumë të mire në afërsi të qendrës së Tiranës tek rruga “4 Dëshmorët”. Apartamenti është I pozicopnuar në katin dytë të një pallati ekzistues me sipërfaqe totale 80 m2. Në brendësi përbëhet nga salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti ëhstë plotësisht I mobiluar,njëra prej dhomave është e pajisur me kondicioner. Për më tepër na kontaktoni.

Nuk ka tag

215 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 54059a01c7d82fdc

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total