Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

120,000 €

Apartament 2+1,Njesia nr.1

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Njesia nr.1
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695610929
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 57 ditë, 18 orë

Përshkrimi

Disponojmë apartament për shitje tek njësia nr.1. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të nje epallati të ri me sipërfaqe të bollshme prej 107 m2. Në brendësi përbëhet nga salloni I ndenjies së bashku me ambjentin e gatimit,dy dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti disponon dokumentaciuon të rregullt hipotekor për më tepër na kontaktoni.

Nuk ka tag

113 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 64359ce5903c2b5f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total