Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

140,000 €

Apartament 2+1,Liqeni i Thate

  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: Liqeni i Thate
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0684794005
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 19 ditë, 12 orë
19648383_10158864421265368_1098299538_o
19650037_10158864421095368_866476709_oApartament 2+1,Liqeni i Thate - Foto 2Apartament 2+1,Liqeni i Thate - Foto 3Apartament 2+1,Liqeni i Thate - Foto 4Apartament 2+1,Liqeni i Thate - Foto 5

Përshkrimi

Zona ku është pozicionuar apartamenti ka një zhvillim të shpejtë dhe të sigurt tek Liqeni I Thatë. Sipërfaqja totale është 120 m2 dhe ndodhet në katin e tretë. Në brendësi është I përbërë nga salla e ndenjes sëbashku me ambjentin e ngrënies, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Ka orientim jug-lindje dhe është I arreduar në mënyrë moderne. Çmimi është i diskutueshëm dhe ka dokumenta të rregullta hipotekore.

Nuk ka tag

125 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 632596393490108f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total