Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

74,000 €

Apartament 2+1+BLK, Kati 2, Sip: 82.2 m², Rruga “Artan Lenja”, Kompleksi Kristal 2

  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Kompleksi Kristal 2, Rruga "Artan Lenja" Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 00355686200901
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 28/08/2017 17:03
  • Skadon: 42 ditë, 15 orë
Images.AP

Përshkrimi

Prane zones 21 Dhjetori, mbrapa Inxhinierise se Ndertimit, ne nje prej Komplekseve me te njohura ” Kristal 2″, ndodhet apartamenti me siperfaqe prej 82.2 m2. Apartamenti eshte i mire organizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje me aneks gatimi me plan te hapur, nje dhome garderobe, dhe nje banjo. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar, eshte rinovuar se fundmi, i shtruar me parket cilesor, dhe disponon instalime per ngrohje qendrore. Ambjentet e perbashketa te kompleksit jane te sigurta dhe te pershtatshme per familjare me femije te vegjel. Apartamenti ndodhet ne nje zone e cila mundeson lehtesisht hyrjen ne qender dhe daljen nga Tirana. Gjithashtu, sherbimet e tjera si shkolla, kopshte, poliklinika, stacioni urban si dhe parqet jane shume afer objektit te banimit, cka e ben kete apartament nje mundesi shume te mire per te gjithe (te rinj, familjare dhe te moshuar). Apartamenti eshte me hipoteke

Nuk ka tag

115 herë e lexuar, 4 herë sot

  

Numri i postimit: 63459a414dc8693c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

Të sponsorizuara

total