Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

103,000 €

Apartament 2+1+2 Tualete te Kompleksi KIKA!

  • Çmimi/m²: 1025
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Rruga: Medar Shtylla
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355694050031
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Pranë qendrës
  • Postuar: 02/06/2017 16:06
  • Skadon: 7 ditë, 23 orë

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1+2 Tualete te Kompleksi KIKA1 me siperfaqe totale 100.5m2 i cili organizohet ne nje dhome ndenje,dy dhoma gjumi,dy tualete,2ballkone, nje ambient te vecuar per gatim,dhe nje korridor te bollshem. Apartamentindodhet ne katin e katert te nje ndertimi mjaft cilesor dhe te mire administruardhe eshte i orientuar kryesisht nga jugu e cila e ben te jete e pershkueshme nga drita natyrale ne pjesen me te madhe te dites. Zona dhe kompleksi ne te cilin ndodhet ofron facilitete te shumta, Me cmim perfshihet mobilimi,dy kondicioner dhe sistemi i ngrohjes me kaldaja me gas. Apartamenti disponon certifikate pronesie. Per me shume info ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni ne nr e cel +355694050031!

Nuk ka tag

160 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 420593170da319e9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total