Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

105,000 €

Apartament 2+1+2, katin e 5, ngjitur me ‘RING CENTER’

  • Çmimi/m²: 965 EUR
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Rruga e Durresit, prane Stadiumit Aslla
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 355694041204
  • Specifikimet: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 08/11/2017 15:52
  • Skadon: 85 ditë, 2 orë
zogu  i zi
zogu i zi2zoguzi3zoguzi4zoguzi5zoguzi6

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1+2, katin e 5, ngjitur me ‘RING CENTER’ (objekti ku ndodhet dhe Klinika KEIT,prane stadiumit Asllan Rusi), me pamje nga rruga kryesore. Apartamenti eshte me mobilim luksoz dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe sallon/kuzhine me nje ballkon teper te gjere. Apartamenti shoqerohet dhe me parkingun nentokesor. Objekti dhe parkingu vezhgohen nga roja 24 ore dhe 7 dite te javes. Pozicionimi i objektit eshte ideal, pasi ka afer shkolla, cerdhe, spitale, qendra tregtare etj.
Presim te na kontaktoni!

Nuk ka tag

185 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 58459e1bea0dbc5e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total