Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

400 €

Apartament 2+1, Zogu i Zi

  • Adresa: Zogu i Zi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 19 ditë, 1 orë
18871048_10207866118805699_726601409_n
18871610_10207866120525742_1040969663_nApartament 2+1, Zogu i Zi - Foto 2Apartament 2+1, Zogu i Zi - Foto 3Apartament 2+1, Zogu i Zi - Foto 4Apartament 2+1, Zogu i Zi - Foto 5

Përshkrimi

Apartamenti gjendet ne katin e nente te nje pallati te ri me siperfaqe te bollshme prej 112m2. Organizimi i tij i brendshem eshte mjaft i mire ku ne perberje disponon sallonin e ndenjes se bahsku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartametni eshte pjeserisht i mobiluar. Ne çmim perfshihet dhe nje post parkimi.

Nuk ka tag

87 herë e lexuar, 4 herë sot

  

Numri i postimit: 3585964be7c3d4fb

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total