Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

55,000 €

Apartament 2+1 Yzberisht

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Yzberisht
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695264472
  • Postuar në: 22/09/2017 09:59
  • Skadon për: 180 ditë, 22 orë
20793164_1530705376972763_441866986_n
Apartament 2+1 Yzberisht - Fotografia 1Apartament 2+1 Yzberisht - Fotografia 2Apartament 2+1 Yzberisht - Fotografia 3Apartament 2+1 Yzberisht - Fotografia 4Apartament 2+1 Yzberisht - Fotografia 5Apartament 2+1 Yzberisht - Fotografia 6

Përshkrim

Disponojmë apartament në një zonë të qetë dhe të sigurt, në Yzberisht. Apartamenti ndodhet në katin e 4 dhe ka organizim shumë të mirë te dhomave te cilat shpërndahen me njëra- tjetrën nëpërmjet koridorit, vazdojmë me sallonin e bollshëm , dy dhoma gjumi me dalje në ballkon dhe 2 tualetet. Apartamenti ka punime mjaft cilesore, disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe orientim te mire ndaj diellit. Për ta vizituar na kontaktoni!

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 26 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 66059ad6136ecfa2

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total